gc teksil

HAKKIMIZDA

Biz ticaret hayatına GCistanbul İletişim Ajansımızı kurarak başladık. Gcistanbul; tasarım (web, menü, reklam, bilboard, branding vb) ve PR hizmetleri veren 360’ hizmet veren bir ajanstır.

Ajansımızın portföyünde çok sayıda restoran, otel olduğu ve müşterilerimizin personel kıyafeti ihtiyaçlarını çok sık duyduğumuz için, bu sektöre girme kararı aldık.

Tekstilde de, iletişim sektöründe olduğu gibi biz önce markaları çok iyi tanıyıp, onları benimsiyoruz, hedef kitlelerini, kendi hedeflerini, ne istediklerini çok iyi analiz ediyoruz.

Personel kıyafetlerinde de markaya aidiyet duygusu kazandıracak, küçük detaylarla büyük farklar yaratacak ve personelleri rahat ettirecek, onlara özgüven kazandıracak, ve bu sayede müşterilerinizin ilgisini çekecek kıyafet tasarımları yapıyoruz.

Temizliğe, rahatlığa, kumaş kalitesine, esnekliğe ve şıklığa çok önem veriyoruz. Butik çalışıyoruz, dolayısıyla her markamız için farklı modeller üretiyoruz.

Personellerinizi en az sizin kadar düşünüyoruz, çünkü sizin markanızı her daim kendi markamız olarak görüp, sabırla ve keyifle çalışıyoruz.

Keyifli projelerde olmak dileğiyle…

GCİstanbul Tekstil Ekibi…