gc teksil

AŞÇI KIYAFETLERİ

Aşçılarımızın konforlu ve rahat çalışabilmeleri için, sıcağa dayanaklı, esnek ve terletmeyen kumaşlar ile farklı tasarımlar hazırlıyoruz.

GARSON KIYAFETLERİ

Personellerimizin hizmet kalitesinin yanı sıra vizyonları da çok önemlidir. Taşıdıkları kıyafetlerin içinde, kendilerini huzurlu ve mutlu hissetmeleri, onlara özgüven sağlamaktadır. Özgüven ise her işte başarıyı getirir. Dolayısıyla garson kıyafetleri tasarımlarımızda, hem kendileri hem de müşterileri için şıklık ve kalite ön plandadır.

HOUSEKEEPING

Rahat çalışabilecekleri, konforlu ve sürekli yıkanabilen kumaşlar ile markalara özel koleksiyonlar hazırlıyoruz.

SPA

Terapistlerimizin de her daim rahat ve konforlu kıyafetler için de olmaları gereklidir. Esnekliğe önem verilen spa kıyafetlerimizde, dinlendiren renkler seçiyoruz.

RESEPSİYONİST

Markanızın kurumsal imajını ve marka değerinizi en yüksek seviyede tutmak, ve müşterilerinize aidiyet duygusunu kazandırabilmek amacı ile, resepsiyon personelleriniz için kalite ve şıklığa çok önem veriyoruz. Klasik çizgilerden uzak, elegant ve göze çarpan koleksiyonlar hazırlıyoruz.

VALE

Sürekli dış mekanda görev aldıkları için, vale kıyafetlerimizde, kumaş seçimine dikkat ediyoruz. Kışın sıcak, yazın ise serin tutan, değişik dizaynlar sunuyoruz.

İŞ KIYAFETLERİ

Sanayi, inşaat, üretim, temizlik ve güvenlik hizmetleri vb sektör çalışanlarına, en uygun kıyafet seçeneklerini sunmaktayız.

OTEL TEKSTİLİ

Nevresim takımından, banyo havlusuna, terlikten yatak örtüsüne kadar otel odasında bulabileceğiniz tüm tekstil ürünlerinin, en rahatını ve kalitelisini sizlere sunmaktayız.

HASTANE TEKSTİLİ

Hastane tekstil grubumuzda; nevresim takımı, yastık kılıfı, çarşaf, alez, pike vb gibi ürünler sunmaktayız.